ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

BULUT TABANLI YAKIT İZLEME

BULUT TABANLI YAKIT İZLEME

IPU Bulut Tabanlı Yakıt İzleme Çözümü portföyümüzdeki en son üründür - ancak bunun müşterilerimize sunduğu önemli avantajlar onu IPU'nun 2021 için sunduğu en heyecan verici teklif haline getirmektedir. Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak istiyoruz, bu yüzden lideriz yakıt parlatmada yeni 'standardın' yolu.

IPU artık gerçek zamanlı olarak uzaktan izleme için bulut entegrasyonu sunuyor. Bu, saha operatörlerine ihtiyaç duydukları depolanmış yakıtların durumuna ilişkin kritik bağlantı ve içgörü sağlar.

Güç üretimi, yakıt yönetimi ve kritik çalışma süresi sektörleri için mükemmel olan bu en son yenilik, mevcut yakıt durumu izleme portallarına kıyasla önemli bir gelişmedir. Bunun gibi anında bilgi aktarımı, IPU Yakıt Parlatma sistemleri operatörlerinin (hem mobil hem de depo üstü) dünyanın herhangi bir yerinde yakıt durumunu sürekli olarak izlemesini sağlar.
Image

Canlı bir cilalama sistemine bağlanmaya gerek kalmadan izlemeyi eylem halinde sergilemek için benzersiz bir öykünme tasarladık. Demolar için mükemmel!
Image

Filtreler tıkanırsa veya pompada yakıt kalmazsa, motorun hasar görmesini önlemek için yakıt parlatma sistemi devreden çıkar.
Image

Panel ekranı, bir Enovation PV485, operatörler sahadaysa net bir ekrana sahiptir. Paneldeki herhangi bir bilgi, dünyanın herhangi bir yerinden kontrol panelinde görüntülenebilir.

Bulut Entegrasyonu Ne Gibi Faydalar Sağlayabilir?

* Ayarlanmış alarm tetikleyicileriyle sistem parametrelerinin uzaktan izlenmesi: P,T,Q
* Hizmet planlaması / filtre tıkanması için önceden bildirim.
* Arıza teşhisi, arıza süresinin ilerlemesidir.
* Gerçek zamanlı olarak yakıt temizliğine yön verin.
* Gelen kontamine yakıt teslimatlarına geçin.
* Yakıtın bozulmasıyla ilgili gelişmiş bildirim sunar.
* Yalnızca gerekli ziyaretlerle ve doğru ekipmanla saha kesintisini en aza indirin.

Neden Bulut Tabanlı İzleme?

Çoğu zaman sitelerin çok büyük olduğu veya birkaçına bakmaktan siz sorumlusunuz. Aynı anda birkaç yerde bulunup her ekipmanı denetlemek imkansızdır. IPU’nun bulut izleme teknolojisi burada devreye giriyor. Tesis Yönetimi şirketleri, aşağıdaki konularda onları uzaktan uyarmak için bu teknolojiye güvenebilir (ve güvenebilir):

* Gelen yakıt teslimatlarının kalitesi.
* Kirlenme ve su içeriğinde ani artış.
* Pompa açlığı / akış kaybı.
* Basınç artar.
* Özel ve yaygın hata uyarıları.
Image

Operatörler, filtrelerin ne zaman engellendiğini ve değiştirilmesi gerektiğini açıkça görebilir. Bu, siteye gereksiz gezileri kurtarır.
Image

Gösterge paneli tamamen özelleştirilebilir ve size depolanan yakıtla ilgili ihtiyaç duyduğunuz kadar ayrıntı verir.
Image

Operatörler, yakıt filtrelendiğinde partikül düşüş seviyelerini görebilecekler.

Uygulamada Bulut İzleme

Kısa süre önce kritik, insansız bir tesise bir yakıt parlatma sistemi kurduk.
Sahadan 300 mil uzakta bulunan operatörlerin yakıt temizliğini uzaktan ve gerçek zamanlı olarak izlemesi gerekiyordu.

Gerekli kalibre edilmiş sensörleri kurduk ve ardından bunları Bulut portalımıza entegre ederek müşterilerimize güncel, doğru, güvenli ve gizli verileri verdik. Bu temel parametreleri izleyerek, müşterimiz aşağıdakileri kontrol edebilir:

* Gelen yakıt teslimatlarının kalitesi.
* Zamanla yakıt kalitesinde dalgalanmalar.
* Planlı servis ve bakım.

Müşterimiz ayrıca, Yakıt Yönetim sistemlerine uzaktan izleme uygulayarak geçen yıl 250.000 £ 'dan fazla tasarruf etmeyi başardı.

Neden Bulut Tabanlı İzleme?

Bazen şantiyeye teslim edilen yakıtın kalitesinin şüpheli olabileceği iyi bilinmektedir. Otomatik düşünce yeni yakıt eşittir temizdir. Ancak durumun böyle olmadığını biliyoruz.

IPU’nun Bulut İzleme teknolojisi, yakıt kalitesi düşük olduğunda sizi uyarabilir, yani motorlarınızı kirli yakıtla çalıştırma riskiyle karşı karşıya kalmazsınız.

Bulut tabanlı teknoloji sadece en son "moda" değil - gelecek. Yıllık küresel bulut tabanlı harcama 2020'de 450 milyar sterlin üzerine çıkacak. Dünyanın her yerinden verileri görüntüleme yeteneği yakında norm haline gelecek.

Bu nedenle bulut tabanlı yakıt yönetimi ve yakıt parlatma ünitelerine takılan bulut tabanlı teknoloji yeni standart olmalıdır. IPU, bunu piyasaya sunma yolunda liderlik ediyor.