ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

HİDROLİK FİLTRE HAZNELERİ

hidrolik-filtre-hazneleri.png

FİLTRE GÖVDELERİ (FİLTRE HAZNELERİ)

ATAN AFS'de, çeşitli hidrolik filtreleme ve yağlama uygulamaları için uygun çok çeşitli basınçlı filtre muhafazaları sunuyoruz.

Türkiye yetkili temsilcisi olduğumuz İngiliz Filtertechnik’in 25 yıllık birleşik deneyimi ve uzmanlığıyla, belirli kullanım için doğru filtreyi seçmemizi sağlamak için her zaman en doğru tavsiyeleri ve önerileri sizlere  sunacağız.

Filtre muhafazaları (hazneleri), filtre elemanları, hava delikleri ve yağ şartlandırma ürünleri dahil olmak üzere Schroeder'in ödüllü ürünlerinin Türkiye'deki resmi distribütörüyüz. 

Uygun bir hazne seçmek için yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen satış ekibimizi arayın.

Basınç filtrasyonu / Dönüş hattı filtrasyonu / Tank içi filtreler / Çevrimdışı filtreleme.

fthf-filtre-elemani.png

HİPPO FİLTRESİ

Hippo'nun çift etkili filtreleme muhafazaları, aynı anda hem suyu hem de katı kirleticileri çok çeşitli yağ ve yakıtlardan ayırır.

Hippo serisi, diğer, daha pahalı sistem filtrelerinin ömrünü ve performansını artırmak için kullanılabilir. Zararlı partiküllerin ve suyun etkili bir şekilde uzaklaştırılması nedeniyle hortumların ve bağlantı elemanlarının aşınması ve yıpranması büyük ölçüde azaltılır.

Her bir Hippo Filtre Kartuşu 2.2 kg partikül ve 800 ml su tutar. kağıt bazlı yapısı sayesinde mutlak 2.8 mikronluk filtrasyon ölçüsü ile hem partikülü hem suyu etkili bir şekilde yakalayabilirken yeterince uzun süreli filtrasyonda NAS3 seviyelerini yakalamak mümkündür.

Filtre haznelerinin geçirgenliği yağın viskozitesine ve sıcaklığına bağlı olarak 10 lt/dak ya kadar çıkabilmektedir.

hidrolik-filtre-hazneleri1.png


FİLTRE HAZNELERİ

* DÜŞÜK BASINÇ FİLTRELERİ (500 PSI'YE KADAR)

* ORTA BASINÇ FİLTRELERİ (1500 PSI'YE KADAR)

* YÜKSEK BASINÇ FİLTRELERİ (1500-6500 PSI)

* GEOSEAL FİLTRE GÖVDESİ

* EMİŞ FİLTRELERİ

* PROSES FİLTRASYON, FİLTRE GÖVDELERİ

* SU SERVİS FİLTRELERİ