ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

SCHROEDER FİLTRE KARTUŞLARI

filters_0.jpg

HİDROLİK VE YAĞLAMA YAĞI UYGULAMALARI İÇİN FİLTRE ELEMANLARI

Öncelikli endişeleriniz fiyat, kalite ve bulunabilirlikse, ATAN AFS olarak görüşmeniz gereken filtrasyon tedarikçisidir.

Filtre yelpazemiz, hidrolik, yağlama, yakıt, soğutma sıvısı ve dizel yakıttan ağır dişli yağlarına kadar proses filtrelerini içerir.

Schroeder için resmi bir distribütör olduğumuz halde, Hydac, Pall, Baldwin, Parker, UCC, EPE, Mahle, MP Filtri, Stauff, Internormen ve Donaldson için hem orijinalleri hem de alternatifleri rekabetçi fiyatlarla sunabiliriz.

Mevcut filtre kullanımınız hakkında size ücretsiz, yükümlülük içermeyen bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız.
fiberglass-filtre-eleman.jpg

SCHROEDER ORİJİNAL FİLTRE ELEMANLARI

Schroeder ürünlerinin resmi Avrupa distribütörleri olmaktan gurur duyuyoruz. Schroeder Industries, son 60 yılda kaliteli ürünler sağlama konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir ve sürekli kaliteyi sağlamak için saha testi ve araştırmaya kendini adamıştır.

Ayrıca, burada sahada üretilen hem standart hem de ısmarlama filtrasyon ünitelerimize Schroeder mükemmelliği katıyoruz.

HİDROLİK FİLTRE ELEMANLARI, EN UYGUN

Deneyimli ekibimiz Mahle, MP Filtri, Pall, EPE, Internormen, Donaldson, Stauff, Parker, Stauff, Hydac, Baldwin ve daha pek çok marka için orijinalleri veya alternatif unsurları (yerli imalat) bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Her çeşit mineral ve sentetik yağ çeşitleri için size sunabileceğimiz filtre kartuşu ve filtre elemanı seçeneklerimiz mevcuttur. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.