ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

SDFC HİPPO FİLTRE KARTUŞU

file419.jpg
Hippo filtrasyon muhafazaları ve sistemleri yelpazesi, çok çeşitli yağlardan hem su hem de katı kirleticileri aynı anda temizler.

Kurulumları kolaydır ve yağlarınızdan kiri ve katı kirleticileri temizlemenin uygun maliyetli bir yoludur.

Standart hat içi filtreler çoğunlukla 20 mikron verimliliğe kadar filtreleme yapar. Hippo filtresi, en zararlı kirleticilerin yağda olduğu seviye olan 3 mikronun altına kadar zararlı katı kirleticileri temizleme yeteneğine sahiptir.

NE SIKLIKLA YAĞINIZI DEĞİŞTİRİRSİNİZ?

Yağ ve yakıt temizliğinin iyi olduğu bilinen kritik bir gerçektir.
Aylık olarak yağı bertaraf etmek büyük makineler için nadir değildir.
Bir Hippo filtresi uydurarak, sıvı yağın ömrünü uzatacaksın.

YAĞ ÖMRÜNÜ 10 KERE KADAR UZATIN:

Bir Hippo filtresi takarak yağınızın (yağlama, hidrolik veya dişli yağı) temiz ve kuru kalmasını sağlayın. Bu, yağınızın 10 kata kadar daha uzun süre mükemmel durumda hidrolik sistem içinde kalmasını sağlayacaktır.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR:

* Selüloz kullanarak yağdaki suyu yok eder
* Polipropilen kullanarak sudaki yağı ortadan kaldırır
* Katkı paketlerini kaldırmaz
* Yağ değişim aralıklarını uzatır
* Servis aralıklarını artırır
* Sürekli koruma sağlar
* Çevre dostu
* Makine duruş süresini azaltır
* Kir ve katı kirleticileri ortadan kaldırır
* NAS 5/ISO 14/9 veya daha iyisi
resim-3.png
resim-4.png
yakit-filtrasyon-2.png

BASİT KURULUM:

Hippo filtresi sadece onaylanmış mekanikerler tarafından hızlı bir şekilde takılabilir ve Su ve katı partikül giderme için Hippo Filtreleri yüksek performans gösterir.

Kartuşlar, ultra ince parçaların tutularak yağın içinden çıkarılmasını sağlar. Böylece hemen  parçacıklar ve kalıntıların oluşturduğu kontaminasyon kaynaklı riskin azaltılması parçalarda ve makinelerde hasar oluşmamasını sağlar.


Ağır şartlar altında çalışan günümüz makinaları ile giderek daha ince toleranslar elde edilirken, partikül ve nemin kaldırılması ve kabul edilebilir seviyelere getirilmesi her şeyden önemlidir.

Hippo sistemi ile birlikte suyu etkili bir şekilde uzaklaştırdığı için yağdan/yakıttan, kaçınılmaz sıvı bozulması ile ilişkili aşağı akış sorunları riski önemli ölçüde azalır.

Hippo serisi daha pahalı sistemin sağlıklı ve performanslı çalışmasını sağlar. Ayrıca hortumların ve bağlantı parçalarının aşınması ve yıpranması, etkili zararlı partikül kaldırma nedeniyle büyük ölçüde azaltır.