ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

TORBA FİLTRE SİSTEMİ

20180313_135057.jpg
20180313_135124.jpg

AFS Sıvı Filtre Torbaları, çoğu sıvı uygulaması için uygun maliyetli bir alternatiftir.

Suyun ve her türlü sıvının filtrasyonuna uygun, istenilen mikronda iç filtre elemanına sahip kollektör sistemleri ile yüksek debilere cevap verebilen filtre sistemleridir. AISI 304 ve 316 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Basınca dayanıklıdır. ATAN AFS'nin satışını yaptığı torba filtre sistemi hem dünya genelinde hem de Türkiye’de kullanılmaktadır.

Genel anlamda tuz, gıda, maden, kimya, cam, çimento, seramik, orman ürünleri sanayisi, sulama kanalları, barajlar, soğutma kuleleri, balık çiftlikleri, tarım ve hayvancılık sektörü gibi suyun bulunduğu her yerde mevcuttur. Suyun ve yağın olduğu her yerde bu sistem kullanılarak büyük kolaylıklar ve avantajlar elde edilmektedir. 


Bu ürün tipi genel olarak su ve yağ kullanım debisinin ve kirlilik yükünün yüksek olduğu filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır. Torba şeklinde tasarlanan filtre yapısı ile yarı geçirgen özelliğe sahip olması 1 – 200 mikron arası farklı filtre verimi sağlamaktadır.

PVC gövde ya da paslanmaz çelik içerisinde yer alan filtreler farklı alternatiflerle de kullanılabilmektedir. Alternatiflerin fazla olması kullanım yerinin çeşitli olmasından kaynaklanmaktadır.

Sıvı uyumluluğunu sağlamak için çeşitli ortam seçenekleri kullanılarak üretilen bu torbalar, 1 mutlak ila 1500 nominal mikron derecelendirmelerinde mevcuttur ve tüm endüstri standardı 1 ila 9 filtre torbası muhafazaları ile % 100 değiştirilebilir.

Hidrokarbon ve doğal gaz proseslerinde ve ayrıca RO ön filtrelerinde yaygın olarak kullanılan sıvı filtre torbaları, uygun bertaraf için kirletici maddeler içerirken çıkarma kolaylığı sunar.

• Filtreleme amin, yağ, gaz, glikol, nafta, bitkisel yağ ve biyodizel.
• Gaz arıtma işlemleri.
• Açık deniz doldurma istasyonları.
• Yiyecek, içecek, içme suyu.
• Süt ürünleri işleme.
• Kağıt hamurunun çıkarılması.
• Kümes hayvanları ve et yıkama ve paketleme.

tfs-2.jpg
tfs-6.png
TFS-3.jpg

Hassas Filtrasyon Ürünleri (PFP), filtreleme sorunlarınızı çözmeye yardımcı olmak için geniş bir filtre ortamı yelpazesine sahiptir. Ürün tekliflerimiz şunları içerir:

Filtre Torbaları / Torba Filtreleri
Yağ Temizleme Filtreleri
Sıvı filtreler
Filtre kartuşları
Delikli süzgeç sepetleri
Filtre torbaları, endüstriyel filtrasyon uygulama ihtiyaçlarınız için ideal çözüm olabilir.

Sıvılardan kirletici ve döküntüleri gidermek için tasarlanmıştır. Filtre torbalarının çıkardığı kirletici maddelerin miktarı ve boyutu, özel mikron derecelerine bağlıdır.

PFP'nin sıvı filtre torbası, yüksek akışlı, endüstriyel su sistemlerinden ve kimyasal işleme ekipmanından tortuların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Bu dayanıklı torba filtreler, 5 mikron ile 200 mikron arası boyutlarda polipropilen veya polyester keçe ve ağdan yapılmıştır. İçecek üretimi, petrol işleme ve alkali ve mineral asit üretimi için dayanıklı bir ticari su filtresi torbası edinin. Bir filtre torbası, sürekli olarak daha temiz bir son ürün için istenmeyen kum, tortu ve yabancı maddeleri süzebilir.

Bu seçim, düşük maliyetli, tek kullanımlık filtre torbası ortamından yüksek performanslı filtre kartuşlarına, temizlenebilir paslanmaz çelik sıvı filtre elemanlarına ve yağ filtrelerine kadar çeşitli seçenekler sunar.

TFS-1.jpg
TFS-2.jpg