ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

FILTASORB - SU VE PARTİKÜL TUTUCU FİLTRE ELEMANI

filtasorb2.png
filtasorb-5.png

FİLTASORB2 - SU EMME NEDEN ÖNEMLİDİR?

Filtasorb2, rakipsiz bir fiyata benzersiz su giderme performansı sağlamak için orijinalin gücünü artırır. Su, yyakıt ve ağların performansını etkileyerek daha fazla bozunmaya ve mikrobiyal kontaminasyona neden olur. Absorpsiyon, suyun yakıt ve yağlardan uzaklaştırılması için etkili bir çözüm olmaya devam etmektedir ve Filtasorb2 söz konusu olduğunda, düşük maliyetli ve hızlı bir temizleme çözümüdür.

Yağ ve yakıt uygulamaları için Filtasorb2, birkaç bin ppm kadar yüksek su içeriğini kabul edilebilir seviyelere kadar hızlı ve ekonomik bir şekilde azaltabilir. Örneğin çok kısa bir sürede 300 ppm'nin altında.

Filtasorb2, önde gelen rakibine göre 3 kata kadar daha fazla su emer ve aynı zamanda çok daha hızlı akış hızları sağlar. Son saha testi verileri dikkate değerdir ve tek geçişte su içeriğini 44.000 ppm'den 100 ppm'nin altına düşürür. Şu anda piyasada bu uygun maliyetli performansla eşleşmeye yaklaşan başka bir ürün yok.

Filtasorb2, % 100 serbest su ve % 99,9 oranında eklenmiş su giderimi sağlayan rakipsiz performans sunar. Filtasorb2 su için doyurucu bir iştahlıdır ve onu ağır mineral ve biyo bazlı yakıt ve yağlardan emer. Filtasorb2, yakıt filtrasyon bölümündeki IPU DDF, DDM, DFU ve Neptun Dehidrasyon Cihazlarına takılabilir.

FILTASORB2

Su, hem dizel yakıtın hem de yağların performansını etkileyerek daha fazla bozulmaya ve mikrobiyal kontaminasyona neden olur. Bu durumda dizel yakıtı, daha çevresel olarak sürdürülebilir hale getirmek için daha fazla biyodizel eklenmiştir, bu, yakıtın arayüzey geriliminin (IFT) ve atmosferden su emme yeteneğinin düşmesine sebep olur. Suyun giderilmesi için geleneksel birleştirme teknikleri, düşük IFT nedeniyle daha az etkilidir.

Absorpsiyon, suyun yağlardan ve yakıtlardan uzaklaştırılması için etkili bir çözüm olmaya devam etmektedir ve Filtasorb2 söz konusu olduğunda, düşük maliyetli ve hızlı bir temizleme çözümüdür. 

Filtasorb2, önde gelen rakibine göre 3 kata kadar daha fazla su emer ve aynı zamanda çok daha hızlı akış hızları sağlar. Üçüncü taraf saha denemeleri ve kendi dahili testimiz, Filtasorb2'nin yağlardaki ve modern dizel yakıtlardaki su içeriğini binlerce ppm'den 100 ppm'nin altına hızla azaltabildiğini kanıtladı. 

Şu anda piyasada bu uygun maliyetli performansla eşleşmeye yaklaşan başka bir ürün yok. Filtasorb2'nin su için doymak bilmez bir iştahı var ve onu dizelden ağır mineral ve biyo bazlı yağlara kadar emer.
1_start_wet.jpg
2_halfway_dry.jpg
3_end_dry.jpg
end_330_seconds_25_ltr.jpg

Özellikler ve Avantajları : 

* Önde gelen rakipten 3 kata kadar daha fazla su emme kapasitesi.
* Etkileyici yüksek akış hızları - 5 ila 1.000 L / dak.
* Çok yönlü kartuş tasarımı.
* Standart olarak 10 mikrona kadar etkili filtreleme (daha ince boyut seçenekleri de mevcuttur).
* En uygun maliyetli su tahliye sistemi mevcut.
* Modern yakıt karışımları ve tüm mineral ve biyo bazlı yağlarla kullanım için tasarlanmıştır.
* Dünya standartlarındaki laboratuvarımızda titizlikle test edilmiştir.
* Filtasorb2 % 100 serbest su ve % 99,9 sürüklenmeyi sağlayan performansta su gidermeyi sağlamada rakipsizdir.
* Filtasorb2 30 dakikada 700 litre dizeli 835 ppm'den 100 ppm'ye kadar temizledi.

FILTASORB2 -

Yakıtlar ve yağlar için su emici filtrasyonun geleceği.

Filtasorb2 yağlar ve yakıtlardan etkileyici bir akış hızı aralığında 100 ppm'nin altında suyu gidermek için devrim niteliğindeki su tahliye çözümüdür.  

Filtasorb2, rakipsiz bir fiyata benzersiz performans sunar. Mevcut filtreleme yuvalarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.

* RAKİPLERE KARŞI GERÇEKTEN TEST EDİLMİŞTİR.
* YAĞLARDAN VE MODERN DİZEL YAKITLARDAN SUYU HIZLI ÇIKARIR.
* TÜM HAZNELER İÇİN ÜNİVERSAL MONTAJ.
* DÜŞÜK MALİYETLİ.
bacteria-in-fuel.jpg
filtasorb-2-2.png
filtasorb-21.png
hippo-before-after.png
yakt-filtrasyon-1.png