ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

MANUEL SANTRİFÜJLER

Dikey manuel temizleme santrifüjleri, askıda katıların özgül ağırlığının sıvınınkinden daha büyük olduğu zorlu proses taleplerini, ağır filtrasyon uygulamalarını ve sıvı-katı ayrımlarını gerçekleştirir. ABD Santrifüj Sistemleri, sıvı-sıvı ve sıvı-katı santrifüj ayırma, katı susuzlaştırma ve santrifüj sıvı filtrasyonu ve sıvı arıtmaya yönelik M512 model manuel temizleme santrifüjünü üretmektedir. Her makine teknik mühendisler tarafından el işçiliğiyle üretilmiştir, özelleştirilebilir ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için sağlam, dayanıklı ve esnek bir makineyi garanti eder.

Tüm makineler ekonomik fiyatlıdır, tam otomatiktir ve standart karbon çelik veya paslanmaz çelik yapıda mevcuttur. Santrifüj kuvvetleri, manuel santrifüj sistemleriyle yerçekiminin 1.500 katına kadar maksimum olabilir. ABD Santrifüj Sistemleri, sıvı-sıvı ve sıvı-katı santrifüj ayırma, katı susuzlaştırma ve santrifüj sıvı filtrasyonu ve sıvı arıtma sistemleri teknolojisinde, diğer üreticilere göre daha fazla performans artırıcı tasarım özellikleri ile yenilikler sağlar. Müşterilere uzun ömürlü makineler verilir.

M512 MANUEL SANTRİFÜJ CİHAZI

m512-2.png
m512-3.png

M512 manuel santrifüjler, US Santrifüj Sistemlerinde teknik mühendisler tarafından üretilen tek elle temizlenen dikey santrifüjlerdir. 

M512 manuel temizleme santrifüjleri, rakip manuel temizleme ünitelerinde bulunmayan avantajlar sunar:

* Daha fazla dayanıklılık ve daha uzun çalışma ömrü için 1/4 inç kalınlığında çelik levhadan imal edilmiş sağlam çerçeve ve entegre santrifüj-kase muhafazası.

* Hızlı ve kolay temizlik için santrifüj çanağına erişmek için ünitenin açılmasını sağlayan, çalışma sırasında el çarkı kelepçeleriyle sabitlenmiş menteşeli santrifüj kase muhafaza kapağı.

* Mil ve santrifüj çanağı, sorunsuz çalışma için konik bağlantı özelliğine sahiptir.

 

* Mil yatağı muhafazası ve santrifüj çanağı tertibatı, rulman değişimi gerektiğinde kolay ve basitleştirilmiş bakım için tek bir ünite olarak makine çerçevesinden kolayca ve hızlı bir şekilde çıkarılır.

* Daha fazla dayanıklılık ve korozyon direnci için standart sert anotlanmış alüminyum santrifüj çanağı yüzey kaplaması.

* Santrifüj kaseleri, gelişmiş ayırma verimliliği için paslanmaz çelik bir besleme konisi ve pervane tertibatı içerir.

* Kolay çıkarılabilen kase gömlekleri ve birlikte verilen astar kaldırma aracı, santrifüj kase temizliğini hızlı ve basit hale getirir.

* Çeşitli standart seçenekler ve sistem aksesuarları, müşterilerin bir makineyi belirli uygulamalar ve tesis gereksinimleri için uygun fiyatlara uyarlamasına olanak tanır.


M512 Manuel Santrifüj Makinesi Özellikleri

* Maksimum g kuvveti : 1.500 x yerçekimi
* Ayırma kapasitesi : 1 ila 10 gpm
* 1,0 galona kadar katı madde tutma kapasitesi
* Gerekli giriş basıncı : 10 psi @ 10 gpm
* Sıvı giriş bağlantısı : 1 ″ NPT
* Sıvı boşaltma rakoru : 3 ″ NPT
* Sıvı boşaltma yüksekliği : 28″ (makine sehpasında)
* Sıvı tahliye basıncı : Yerçekimi dönüşü
* Maksimum sıcaklık : 160 ° F
* Standart konfigürasyon : 6 ila 9 pH
* 316L Paslanmaz konfigürasyon : 2 ila 14 pH
* Gürültü seviyesi : 8 saatte 72 dB (A)
* Tahrik motoru : 2.0 HP 220/440 volt
* Boyutlar  : 38 ″ U x 18,5 ″ G x 20 ″ Y
* Ağırlık : 400 lbs.
m512-5.png

M512 manuel temizleme santrifüjleri, menteşeli bir muhafaza kapağı ve ağır hizmet tipi kapak kelepçeleri ile sağlam bir ağır hizmet çerçeve tasarımına sahiptir.

Standart santrifüj çanağı, maksimum ayırma verimliliği için paslanmaz çelik besleme konisi ve pervane mekanizması içeren sert anodize edilmiş bir alüminyum tertibattır.

Çıkarılabilir standart çanak astarı, dayanıklı 100 millik ABS plastikten yapılmıştır ve ayrılmış çamur kekinin kolayca çıkarılması için bir kase astarı kaldırma aracı içerir.

M512, birden çok sıvı rezervuarına hizmet etmek için taşınabilir bir birim olarak kullanılabilir veya tek bir özel sıvı rezervuarına hizmet etmek için kalıcı olarak yerleştirilebilir.

M512, belirli bir endüstriyel uygulamaya ve müşteri tesis gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilmiş, önceden tasarlanmış eksiksiz bir sistemin parçası olarak da tedarik edilebilir.

Çeşitli tanklar, pompalar, vanalar, borular, makine platformları ve sistem kontrolleri mevcuttur.
m512-4.png
m512-1.png
santrifj-uygulamalar21.png