ATAN FİLTRASYON SİSTEMLERİ SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.

HASSAS YAĞ FİLTRASYON HİZMETİ

20180703_143111.jpg

ATAN AFS olarak resmi olarak kurulduğumuz 2011 yılından bugüne dek onlarca firmada yağ filtrasyon (filtreleme) hizmetleri gerçekleştirdik.

Bu hizmetleri gerçekleştirmek için birçok çeşitte uygun ekipmanlarımız mevcuttur. Müşterinin talebine bağlı olarak ilgili ekipmanları ve filtre elemanlarını seçeriz.

Bu hizmet genel olarak şunları kapsar. 

Kirlilikten ötürü hidrolik, türbin v.b. sistemlere zarar vermeye başlayan ve sistemlerde duruşlara neden olan kirli yağların filtrelenerek istenilen temizlik seviyesine ulaştırılması (yağ filtreleme), lazer partikül ölçüm cihazları ile yağın temizlik seviyesinin ölçümünün yapılması ve işlemin tamamlanması.

Genellikle bu hizmeti talep eden firmalar, cihaz yatırımı yapmak istemeyen veya yağ filtrasyon işi için uygun personeli olmayan veya bakım programında yağ filtrasyon hizmetini dışarıdan destek alarak tamamlamak isteyen firmalardır.

Biz tecrübeli ekimizle ve etkili filtrasyon sistemlerimizle bu konuda Türkiye'nin önde gelen filtrasyon firmalarından biriyiz.
20170321_1941561.jpg
Hassas yağ filtrasyon hizmetimiz yağın partikül ve su filtrasyonunu kapsar. 3 mikronluk filtrelerimizle NAS5 / NAS6 seviyesi temizlik talep edildiğinde bu hizmet uygundur.

Talep eden firmanın bulunduğu yer (şehir), yağın miktarı, yağın özellikleri, yağın türü, yağın kirlilik seviyesi (ISO veya NAS) istenilen temizlik seviyesi, yağların bulunduğu sistemler v.s. gibi etkenlere bakılarak bir fiyat çalışması yapılır.

İşin yapılacağı zamanda ekibimiz ve cihazlarımız müsaitse işi yapmak için ilgili personel ve ekipman ile firmaya gideriz.

İşin tamamlanacağı süre teklifte de belirtilmiştir ve önceden hesaplanmıştır.

Bu hesaplama tahmini olarak yapılmıştır.

İşin tamamlanmasının ardından yağ analiz cihazımızla yağın partikül ve su ölçümünü yaparız ve temizlik seviiyesini tespit ederiz.
20180925_194619.jpg

Bazı durumlarda müşteri firma tarafından ana yağ tank temizliği de talep edilmektedir. Bu durumda yine işin süresi hesaplanır ve planlaması yapılır.

Her zaman hassas yağ filtrasyon işini yaparken gerekli İSG mevzuatı kurallarına uyarız.

Tecrübeli ekibimizle işi planlandığı gibi yaparız. Eğer yağ filtrasyon işi çeşitli sebeplerle zamanında bitmezse iş bitene kadar çalışmamız devam ederiz.

Bunun için herhangi bir ek ücret talep etmeyiz. 
 
Termik santraller ve çeşitli fabrikalarda yıllardan beri düzenli olarak yaptığımız yağ filtrason işlerimiz tecrübemizin ve güvenilirliğimizin göstergesidir.

Eğer yağ filtrasyon ihtiyacınız varsa ve bunu dışarıdan hizmet alarak yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Size en uygun ve ekonomik teklifi verelim ve yağ filtrasyon sorununuzu çözelim.